portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Nad Jarem - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nad Jarem - sprawy osiedlowe » Forum » TV + internet
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

TV + internet

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mirynka1 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Mar 07, 2009 21:57
Posty: 47
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 15:32    Temat postu: TV + internet

Witam sąsiadów Very Happy
Mam pytanie. Czy ktoś się może orientuje, jaka firma będzie obługiwała nasz rejon w kwestii internetu? Czy będzie może telewizja osiedlowa?
Jeżeli chodzi o UPC - to na ich stronie przy zamawianiu pakietu wyskakuje informacja, iż na tej ulicy nie ma możliwości podłączenia.... Sad
Mieszkam po stronie stawków, więc antena na balkonie chyba nie bardzo wchodziłaby w grę...., a wchodzić na dach przy każdej wichurze czy opadach... to nie na moje nerwy Twisted Evil
A Wy z czego korzystacie?
misiek111 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Nie Lut 01, 2009 0:44
Posty: 118
Skąd: Gd

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 14:26    Temat postu: Re: TV + internet

mirynka1 napisał:
Witam sąsiadów Very Happy
Mam pytanie. Czy ktoś się może orientuje, jaka firma będzie obługiwała nasz rejon w kwestii internetu? Czy będzie może telewizja osiedlowa?
Jeżeli chodzi o UPC - to na ich stronie przy zamawianiu pakietu wyskakuje informacja, iż na tej ulicy nie ma możliwości podłączenia.... Sad
Mieszkam po stronie stawków, więc antena na balkonie chyba nie bardzo wchodziłaby w grę...., a wchodzić na dach przy każdej wichurze czy opadach... to nie na moje nerwy Twisted Evil
A Wy z czego korzystacie?


koleżanka mnie wyprzedziła Smile. a więc tak: UPC ma docelowo się przyłączyć ze światłowodem (120 MBit będzie hulać Rotfl) ale nie wiadomo kiedy dokładnie, może w grudniu dadzą radę. na infolinii niewiele wiedzą - informacje pochodzą od investingu.
na razie pozostaje więc internet bezprzewodowy i TV satelitarna. my obecnie mamy antenę UKF i z powodzeniem odbiera TVP1, TVP2 i TVN, mało ale zawsze coś. poza tym proponuję dzwonić do UPC i naciskać, bo im więcej osób pyta tym większa szansa że szybciej będą chcieli się przyłączyć.
Katarin 
   

Forumowicz


Wiek: 39
Dołączył: Czw Paź 22, 2009 8:43
Posty: 104
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lis 25, 2009 19:27    Temat postu: Re: TV + internet

Witam!
My mamy cyfre+ i jestesmy zadowoleni dużo nie płacimy ale wyboór kanałów jest a internet pleya i też jest ok! Jeśli chodzi o UPC to dzisiaj panowie byli i podłaczali skrzynke pytałam sie ich kiedy będzie podłączenie do bloku to powiedzieli że pod koniec grudnia lub w styczniu!!!! Więc jescze trzeba poczekać!! A osiedlowej telewizji tu nie ma!
Katarin 
   

Forumowicz


Wiek: 39
Dołączył: Czw Paź 22, 2009 8:43
Posty: 104
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lis 25, 2009 19:36    Temat postu: Re: TV + internet

"mirynka1"
Jesli chodzi o antene u ciebie na balkonie to myśle że monter przyjdzie i tak ją ustawi że będzie odbierac i na dachu jej nie będziesz musiała mieć! Laughing
mirynka1 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Mar 07, 2009 21:57
Posty: 47
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 15:19    Temat postu: Re: TV + internet

I z UPC przed świetami chyba nici..... Kartki na drzwiach już nie ma, ponadto dzwoniłam dzisiaj na infolinię i usłyszałam, że nic im nie wiadomo, że podłączenie ma być przed świętami. Według nich, to dopiero w nowym roku... Sad
misiek111 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Nie Lut 01, 2009 0:44
Posty: 118
Skąd: Gd

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 18:50    Temat postu: Re: TV + internet

mirynka1 napisał:
I z UPC przed świetami chyba nici..... Kartki na drzwiach już nie ma, ponadto dzwoniłam dzisiaj na infolinię i usłyszałam, że nic im nie wiadomo, że podłączenie ma być przed świętami. Według nich, to dopiero w nowym roku... Sad


faktycznie kartka zniknęła, dziwne. nie chcę posądzać biura K&K, skoro wywiesili kartkę to raczej mieli rzetelne informacje. może to ktoś z konkurencji? był u nas przedstawiciel Cyfry+ albo n-ki i chciał wcisnąć ofertę.
Katarin 
   

Forumowicz


Wiek: 39
Dołączył: Czw Paź 22, 2009 8:43
Posty: 104
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 11:06    Temat postu: Re: TV + internet

Albo poprostu tą kartke zerwały panie z biura K&K bo powiesiły na to miejsce kartke z życzeniami świątecznymi! Bo tamto ogłoszenie już raczej wszyscy przeczetali gdyż dosyć długo wisiało to nie ma sensu by dalej było! Cool
misiek111 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Nie Lut 01, 2009 0:44
Posty: 118
Skąd: Gd

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 9:54    Temat postu: Re: TV + internet

od dziś (9.01.2010) jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami internetu z UPC Very Happy. także można spokojnie zamawiać co oni tam oferują. my mamy od nich także TV.
infamousr 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Sty 10, 2010 14:59
Posty: 56
Skąd: Gdańsk-Jaworzniaków

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 15:04    Temat postu: Re: TV + internet

Czesc, jestem spod 19, a gdzie zamawiacie w oddziale gdanskim czy ogolnopolskiej infolini? (chodzi mi o UPC)
misiek111 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Nie Lut 01, 2009 0:44
Posty: 118
Skąd: Gd

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 22:21    Temat postu: Re: TV + internet

infamousr napisał:
Czesc, jestem spod 19, a gdzie zamawiacie w oddziale gdanskim czy ogolnopolskiej infolini? (chodzi mi o UPC)


dzwonisz na krajowy numer. są tu: http://www.upc.pl/o_upc/kontakt/
jeśli jesteś nowym klientem to do Biura sprzedaży, jeśli zmieniasz adres usługi to do BOK.
mirynka1 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Mar 07, 2009 21:57
Posty: 47
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 20:29    Temat postu: Re: TV + internet

Jeżeli chodzi o opłaty za podłączenie, to płaciliście 2 razy? Tzn. osobno za podłączenie internetu, osobno za tv? Czy jest może jakaś promocja? Twisted Evil
Ile czasu minęło od zgłoszenia na infolinii do instalacji?

I tak z ciekawości: jaki pakiet wzięliście? Cool
misiek111 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Nie Lut 01, 2009 0:44
Posty: 118
Skąd: Gd

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 21:21    Temat postu: Re: TV + internet

my przenieslismy usluge z innego adresu, wiec nic nie placilismy. z tego co sie orientuje to u nowych klientow instalacja tez gratis (chyba ze zamawiasz cyfrowa telewizje). cala usluga jest w jednym kablu. monter zaklada specjalna puszke z ktorej ciagnie dwa kable TV i NET.

jesli chcesz podlaczyc TV na wiecej niz dwa odbiorniki to musisz doplacic 50zł. ale to mozna samemu majac odpowiedni trojnik.

czekalismy jeden dzien od zgloszenia Smile w soboty tez instaluja.

a naszego pakietu juz nie ma w ofercie. mamy 2 MBiT, teraz jest 1, 8 i wyzsze.
mirynka1 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Mar 07, 2009 21:57
Posty: 47
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 8:19    Temat postu: Re: TV + internet

W środę drugie podejście Pana z UPC. Poprzednio stwierdził brak sygnału, a tym samym coś nie tak z instalacją. Zgłosiłam do dewelopera. Podesłali elektryka, który stwierdził, iż jego zdaniem nie ma żadnego problemu..... Czyżby ktoraś ze stron mijała się z prawdą Question Okaże się wkrótce... Twisted Evil
mirynka1 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Mar 07, 2009 21:57
Posty: 47
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 8:30    Temat postu: Re: TV + internet

I dalej nie ma tv ani netu Sad W dalszym ciągu brak sygnału - oszaleć można Exclamation Evil or Very Mad
misiek111 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Nie Lut 01, 2009 0:44
Posty: 118
Skąd: Gd

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 10:14    Temat postu: Re: TV + internet

mirynka1 napisał:
I dalej nie ma tv ani netu Sad W dalszym ciągu brak sygnału - oszaleć można Exclamation Evil or Very Mad


u nas jest, więc o co tym z UPC chodzi? co prawda był ostatnio zastój i przez cały weekend oraz poniedziałek internet nie działał, ale naprawili...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama